Grote fotoveiling bij Sotheby’s in New York

Op 26 april houdt Sotheby’s in New York een belangrijke fotografie-veiling.
Onder de aangeboden werken zijn foto’s van beroemde hedendaagse fotografen
en werken uit het begin van de 20ste eeuw.

Het veilinghuis verwacht verder veel van een selectie foto’s die zijn gemaakt door Diane Arbus. Haar Triplets, New Jersey, 1963 wordt ingeschat op een koopprijs van 150.000 à 250.000 dollar. En het hoogtepunt van de veiling is volgens Sotheby’s Identical Twins, Roselle, New Jersey, 1967 van Arbus dat naar verwachting tussen de 400.000 en 600.000 dollar zal opbrengen.

• Meer informatie: www.sothebys.com